Kontakt
Biuro Handlowe

ADRES
ELPEAK Sp. z o.o.
ul. Marcina Watoły 8
41-106 Siemianowice Śląskie

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek-piątek 08:00–16:00
sobota - Zamknięte
niedziela - Zamknięte

KONTAKT
E-mail: zamowienia@elpeak.pl
Telefon: 32 601-23-10
handel nr wew. 22

Członek zarządu
Sławomir Szewczyk
tel. 509-815-209
slawomir.szewczyk@elpeak.pl
Kierownik zakupu i finansów
Elżbieta Górniak
tel. 32 601-23-10 | 507-460-247
elzbieta.gorniak@elpeak.pl
Specjalista ds. marketingu
Karolina Socha
tel. 32 601 23 10
karolina.socha@elpeak.pl
Specjalista ds. sprzedaży
Dominik Skowronek
tel. 32 601-23-10 | 533-310-446
dominik.skowronek@elpeak.pl
Specjalista ds. sprzedaży i kontroli jakości
Aleksandra Krzycka
tel. 32 601-23-10
aleksandra.krzycka@elpeak.pl
Specjalista ds. IT i ofertowania
Damian Zbroiński
tel. 32 601-23-10
damian.zbroinski@elpeak.pl
Młodszy specjalista ds. technicznych
Marcin Śliwa
tel. 530 002 843
marcin.sliwa@elpeak.pl
Koordynatorzy

Wybierz swoje województwo aby znaleźć przedstawiciela handlowego

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. dolnośląskie

    Krzysztof Pokrywa
    Telefon: 514-654-393
    krzysztof.pokrywa@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. kujawsko-pomorskie

    Artur Magura
    Telefon: 513-520-454
    artur.magura@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. lubelskie

    Adrian Kozyra
    Telefon: 575-002-274
    adrian.kozyra@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. lubuskie

    Ryszard Urbanowicz
    Telefon: 507-460-276
    ryszard.urbanowicz@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. łódzkie

    Kamil Barszcz
    Telefon: 505-455-610
    kamil.barszcz@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. małopolskie

    Grzegorz Dziuban
    Telefon: 512-225-230
    grzegorz.dziuban@elpeak.pl

  • MERCHANDISER
    woj. mazowieckie

    Mariusz Klimaszewski
    Telefon: 530-068-473
    mariusz.klimaszewski@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. opolskie

    Krzysztof Pokrywa
    Telefon: 514-654-393
    krzysztof.pokrywa@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. podkarpackie

    Grzegorz Dziuban
    Telefon: 512-225-230
    grzegorz.dziuban@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. podlaskie

    Adrian Kozyra
    Telefon: 575-002-274
    adrian.kozyra@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. pomorskie

    Artur Magura
    Telefon: 513-520-454
    artur.magura@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. śląskie

    Krzysztof Pokrywa
    Telefon: 514-654-393
    krzysztof.pokrywa@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. świętokrzyskie

    Adrian Kozyra
    Telefon: 575-002-274
    adrian.kozyra@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. warmińsko-mazurskie

    Artur Magura
    Telefon: 513-520-454
    artur.magura@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. wielkopolskie

    Ryszard Urbanowicz
    Telefon: 507-460-276
    ryszard.urbanowicz@elpeak.pl

  • KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    woj. zachodniopomorskie

    Ryszard Urbanowicz
    Telefon: 507-460-276
    ryszard.urbanowicz@elpeak.pl

DYREKTOR HANDLOWY
Kamil Barszcz
tel. 505-455-610
kamil.barszcz@elpeak.pl
(łódzkie, mazowieckie)
POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA
Grzegorz Dziuban
tel. 512-225-230
grzegorz.dziuban@elpeak.pl
(małopolskie, podkarpackie)
POLSKA POŁUDNIOWA
Krzysztof Pokrywa
tel. 514-654-393
krzysztof.pokrywa@elpeak.pl
(śląskie, opolskie, dolnośląskie)
POLSKA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA
Ryszard Urbanowicz
tel. 507-460-276
ryszard.urbanowicz@elpeak.pl
(wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie)
POLSKA PÓŁNOCNA
Artur Magura
tel. 513-520-454
artur.magura@elpeak.pl
(pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)
POLSKA WSCHODNIA
Adrian Kozyra
tel. 575-002-274
adrian.kozyra@elpeak.pl
(podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie)
MERCHANDISER
Mariusz Klimaszewski
tel. 530-068-473
mariusz.klimaszewski@elpeak.pl
(mazowieckie)
© 2017 Panasonic Life Solutions
Informacje: zamowienia@elpeak.pl, Telefon: 32 601-23-10
Polityka prywatności