Aktualności

Przerwa świąteczna / inwentaryzacja

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że w związku ze Świętami Bożego Narodzenia 24-26. grudnia oraz inwentaryzacją, w dniach 24. oraz 28-31. grudnia zamówienia nie będą realizowane. Wszystkie zamówienia złożone w okresie od 23-31.12.2020 będą realizowane po Nowym Roku. Przepraszamy za utrudnienia.

Czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Zarząd i Pracownicy - elPEAK Sp. z o.o.

Czytaj więcej

10-lecie naszej firmy

Szanowni Klienci, Jesteśmy z Wami już równe 10 lat. Dziękujemy! Z okazji 10-lecia istnienia firmy elPEAK i obecności marki Panasonic w branży elektrycznej na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, 21 sierpnia 2020 odbyła się oficjalna uroczystość w miejscowości Busko-Zdrój.

Czytaj więcej

Włączamy się do walki z koronawirusem

Szanowni Klienci, Włączamy się do walki z koronawirusem. Nasza oferta zawiera innowacyjną serię “Clean” przeznaczoną dla osób, które nie chcą być narażone na mikroorganizmy w swoich domach i zatłoczonych miejscach takich jak szkoły, szpitale, centra fitness.

Czytaj więcej

Najnowszy cennik produktów

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy o aktualizacji cennika. Nowy cennik można już pobrać w dziale “Do pobrania” lub klikając TUTAJ. Zacznie on obowiązywać od dnia 1 maja 2020 roku. Chcielibyśmy również poinformować o zmienionych numerach katalogowych produktów z serii Pacific.

Czytaj więcej

Dobór ściemniaczy oświetleniowych

Szanowni Klienci, zapraszamy do zapoznania się z dokumentem informującym o sposobie dobierania ściemniaczy oświetleniowych.

Czytaj więcej

Kalendarz na rok 2020

Kalendarz Panasonic 2020 już gotowy. Specjalnie z myślą o naszych przyjaciołach i partnerach handlowych przygotowaliśmy kolejną wersję kultowego kalendarza Panasonic. Tak jak w przypadku kalendarza Pirelli, kalendarz staje się naszą coroczną wizytówką.

Czytaj więcej

Nasza oficjalna aplikacja na Androida

Nasza nowa aplikacja na Androida do zliczania i ofertowania osprzętu elektroinstalacyjnego Panasonic już gotowa. W celu pobrania aplikacji kliknij w ten link, lub wyszukaj w Google Play (Panasonic – Osprzęt elektroinstalacyjny)

Czytaj więcej

Szkolenie w Kijowie 2019

Zaprosiliśmy grupę naszych czołowych elektroinstalatorów i dystrybutorów na wspólne szkolenie do Kijowa. Szkolenie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Oprócz nowości w ofercie Panasonica, mieliśmy okazję zwiedzić Kijów i Czarnobyl.

Czytaj więcej

Wycieczka do Turcji 2019

W pogoni za słońcem i w nagrodę za dobrą współpracę i wspólnie zrealizowane inwestycje odwiedziliśmy wybrzeże morza śródziemnego. Zarówno pogoda jak i dobre humory dopisywały. W spotkaniu wzięły również udział osoby z zarządu Panasonic Life Solutions.

Czytaj więcej

Wycofanie niektórych produktów z aparatury modułowej

Szanowni Klienci. Uprzejmie informujemy o wycofaniu z oferty następujących produktów z gamy aparatury modułowej (sprzedaż będzie odbywała się do czasu wyczerpania stanów magazynowych)

Czytaj więcej

Nowe kołnierze uszczelniające 2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kołnierzami uszczelniającymi zapewniającymi klasę szczelności IP44. Stare kołnierze zostały wycofane z oferty.

Czytaj więcej

Nowy katalog 2019

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy iż jest już dostępny nowy katalog na rok 2019/2020. Można go pobrać w dziale “Do pobrania“. Pozdrawiamy!

Czytaj więcej
© 2017 Panasonic Life Solutions
Informacje: zamowienia@elpeak.pl, Telefon: 32 601-23-10
Polityka prywatności